Ogłoszenie

Oprócz forum działa też galeria. każdy zarejestrowany użytkownik może dodawać i komentować zarówno zdjęcia jak i posty. :)

#1 2007-04-07 21:46:51

Bartas

świeża krew

Zarejestrowany: 2007-03-09
Posty: 2
Punktów :   

propozycja

Czuwajcie!

Wpadlem na pewien pomysl pisze na tym forum poniewaz dzialdowskie zhp nie ma a jednoczesnie chodzi mi o ogolna "wspoprace" konretnie o pogaduszki dobra przechodzac do rzeczy:
istnieje taki program  w pelni darmowy jak teamspeak jest to program ktory sluzy graczom do komunikacji glosowej ale mozna go takze uzyc w innych celach ja wpadlem na pomysl aby postawic serwer do takiego czegos w tematyce zhp tzn kazdy hufiec/druzyna mialaby swoj kanal zabezpieczony haslem jesli byla by taka potrzeba np(kanal:Hufiec dzialdowo,podkanaly:21 ddh konfrater)
oraz  wspolne kanaly do rozmow o rajdach itp wymaganiem bylby jedynie mikrofon wiem ze gg moze miec taka sama opcje skype tez ale ten program pozwala na rozmowy glosowe w grupie ludzi jesli otrzymam wasza akceptacje taki serwer powstanie ja wam dam instrukcje polaczeniasie z nim  i bedziemy mogli sie komunikowac :D wiem ze to nie forum mojego hufca itp ale  mysle ze wypowiedziec tu sie moge jesli temat przeszkadza lub jest niepotrzebny prosze administratora czyli Marzenke o usuniecie go

Licze na wasza akceptacje mojego pomyslu pamietajce jedynym wymogiem jest mikrofon i posiadanie tego programu

no to papa

Offline

 

#2 2007-04-09 19:49:40

marzena

Administrator

3301636
Zarejestrowany: 2007-03-04
Posty: 49
Punktów :   

Re: propozycja

ja jestem za, chociaż wiem, że pewnie to nie wypali obserwując nasze 'prężnie działające' forum... :(


.........................................................................
"już dość zakłamania, dość pseudo wartości,
dajmy dzieciom nową kulturę - cywilizację miłości"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.najlepszymenager.pun.pl www.rosyjski.pun.pl www.lubwis.pun.pl www.mythanda.pun.pl www.freeheadshotteam.pun.pl